Çukurova Basketbol Başkanı Serdar Çevirgen’den anlamlı mesaj!

EuroLeague Women Final Four yarı final maçında Fenerbahçe Alagöz Holding’e mağlup olan Çukurova Basketbol’da başkan Serdar Çevirgen’den anlamlı bir mesaj geldi.

Fenerbahçe Alagöz Holding’i tebrik eden Serdar Çevirgen, taraftarlara final maçında sarı-lacivertlilere destek olmaları yönünde çağrıda bulundu.

Başkan Serdar Çevirgen mesajında şu ifadeleri kullandı:

“ÇBK Mersin Basketbol Organizasyonu olarak, finale yükselen rakibimiz, son şampiyon Fenerbahçe Alagöz Holding’i tebrik ediyorum. Bize inanan ve desteklerini esirgemeyen taraftarımıza ve son topa kadar mücadele eden takımımıza sahaya yüreklerini koydukları için teşekkür ediyorum. Üçüncülük maçında yine bize yakışan mücadeleyi ortaya koyup, madalyayı alacağımıza olan inancım tam. Ev sahipliği yaptığımız Avrupa’nın en büyük basketbol organizasyonlarından birini, yarattıkları muhteşem atmosferle güzelleştiren Mersin halkını ve taraftarımızı, final maçında, kupanın ülkemizde kalması için, ülkemizin takımı Fenerbahçe’yi desteklemeye davet ediyorum. Fenerbahçe’yi bir kez daha kutlar, final maçında başarılar dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir