Ghost of Tsushima ve Hellblade 2 Destekli AMD 24.5.1 Sürücüsü Çıktı

AMD tarafından üç oyun için destek, yapay zeka hızlandırma ve geliştirme desteği sunan AMD Adrenalin Edition 24.5.1 sürücüsü yayınlandı.

Ghost of Tsushima Director’s Cut 16 Mayıs, Senua’s Saga: Hellblade 2 21 Mayıs ve F1 24 ise 31 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. AMD artık her üç oyun da bu çıkışına hazır durumda. Şirket, oyuncuların güncel sürücüde ne tür iyileştirmeler bekleyebileceğini ise detaylandırmadı.

Yapay zeka tarafında ise AMD önde gelen ISV uygulamalarında yer alan yapay zeka işlevselliğini güçlendirebileceğini söylüyor. Şirket, AMD Yazılımı, Linux’ta PyTorch ve ONNX Runtime gibi popüler çerçevelerle daha düşük düzeyde yapay zeka işlevselliği sağlandığını ifade ediyor.

Ek olarak, AMD’nin sürücü tabanlı performans ayarlama özelliği HYPR-Tune, Ghost of Tsushima, Horizon Forbidden West, Starfield ve The Last of Us Part I’i destekleyecek şekilde güncelleniyor.

WHQL sertifikalı AMD Adrenalin Edition 24.5.1 sürücüsü artık Radeon Ayarları uygulaması aracılığıyla indirilebilir ve kurulabilir. Ayrıca sürücüyü AMD’nin sürücüye ilişkin sürüm notlarının yer aldığı sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir