Gülse Birsel’den ‘Avrupa Yakası’ ve ‘Yalan Dünya’ uyarısı!

Sosyal medya hesabından geçtiğimiz hafta bir açıklama yapan Gülse Birsel, Avrupa Yakası’nın yeniden yayınlanacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını belirtmişti.

“HAYAL KIRIKLIĞI İÇİN ÖZÜR DİLERİM”

‘Avrupa Yakası geri dönüyor’ haberi palavra. Haberi uyduran bir de karakterler boşanmış mı, çocukları var mı, hangi oyuncular olacak, ne zaman sete giriyoruz filan uzun uzun sallamış. Sabahtan beri sevinçle arayan eşe dosta yaşattığım hayal kırıklığı için özür dilerim.

190 BÖLÜM SÜRDÜ!

2004-2009 yılları arasında yayınlanan Avrupa Yakası, 190’ncı bölümü ile final yapmıştı. Altı sezondan oluşan dizi, Nişantaşı’nda yaşayan Sütçüoğlu Ailesi ile Avrupa Yakası adlı dergi çalışanları ve onların yakınlarının komik öyküsünü anlatıyordu.

“KÖTÜ ÇIKARSA HABERİNİZ OLSUN”

Gülse Birsel, bu kez Instagram hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Ünlü senarist, Avrupa Yakası ve Yalan Dünya isimleriyle düzenlenen partilerle ilgili takipçilerini uyardı.

Son zamanlarda sık sık düzenlendiğini duyduğum ‘Avrupa Yakası’ ve ‘Yalan Dünya’ partileri bizim bilgimiz dışındadır. Kimlerin düzenlediğini bilmiyoruz. Kötü – mötü çıkarsa haberiniz olsun.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir